WySzukajka GRY:

Wejście super gracza!
Twój e-mail:

Twoje hasło:

Przypomnij hasło!


Zostań super graczem!

Gry w kategoriach:
gry inne (147)

Najwięcej punktów zgromadzili:


Najwyżej oceniane gry:


Reklama w serwisie

Zapraszamy do zapoznania się możliwością oraz formami reklamy w serwisie.
Witamy w serwisie z fantastycznymi grami i mnóstwem rozrywki!

U nas niesamowite darmowe gry flash, gry on line i mnóstwo rozrywki. Wszystkie dostępne gry za darmo, bez ograniczeń, specjalnie dla Was! To niesamowita dawka humoru, rozrywki oraz adrenaliny. Możesz oceniać nasze darmowe gry on line i zasugerować innym co jest warte uwagi. Zapraszamy do GRY!
Jeśli tworzysz gry flash, darmowe gry online lub jesteś zapalonym graczem - zapraszamy do współpracy. Odezwij się i opublikuj lub opisz swoje ulubione gry. Pokaż innym jakie gry lubisz.

Czy wiesz, że...
    Poker jest jedną z najbardziej popularnych gier karcianych na świecie. Zawiera w sobie wszystko: hazard, psychologię, analizę całej gry. Najbardziej znaną odmianą pokera jest Texas Holdem. Do pokera należą także inne odmiany: Omaha, 7-Card Stud i Draw Poker.

Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy!WySzukajka Gracza:
Wybierz dowolne kryterium wyszukiwania
Imię/Nick
Województwo:

Miejscowość:Nasi najnowsi super gracze:
Gracze online:
W tym momencie nie ma żadnych użytkowników online.


Gry dnia wprost na Twojego maila!


Dzisiejsza gra dnia:
graj w Mini Putt Mini Putt
Fajny golf: ciekawe przeszkody i trasy dla piłeczki. Czasem trzeba też pogłówkować żeby zaliczyć poziom.
ocena: 5,15/10
graj w Mini Putt!
Chcesz otrzymywać informacje na temat gry dnia? Zapisz się!
Twoje imię lub nick:

Twój adres email:
Polecamy nasze darmowe gry:

Gry logiczne

Gry online są ostatnio prawdziwym szałem mody wśród dzieci i młodzieży. Coraz częściej mówi się o pozytywnym wpływie niektórych gier na rozwój osobisty, umysłowy danej grupy wiekowej graczy. Oczywiście wady są, ale nie można również zapominać o dobrych ich stronach. Wszystko musi być przeprowadzane z odpowiednim umiarem i pod kontrolą. Dużym zainteresowaniem i ciekawością cieszą się w tym przypadku gry logiczne. Wśród nich można znaleźć wiele gier, których zadaniem jest podwyższanie poziomu IQ wśród graczy, pracą nad rozwojem umysłowym, szybkością myślenia, analizowania i działania i wiele innych. Można tutaj znaleźć między innymi takie gry logiczne, jak chociażby: kulki, kółko i krzyżyk, statki, saper, puzzle, pamięciowe, piętnastka, szachy, warcaby, krzyżówki, tetris, ukryte obiekty, różnice w obrazkach, zagadki, kości, gry słowne, budowanie obiektów, 7 colours, atomie, buble i wiele innych. Stosowane z umiarem i umiejętnością dają wiele pozytywnych efektów w rozwoju małoletnich pasjonatów.

GRYwaMy.pl
| | |
Polecamy: profesjonalny hosting  |  tapety na komórkę     © 2006 - 2011 GRYwaMy.pl