WySzukajka GRY:

Wejście super gracza!
Twój e-mail:

Twoje hasło:

Przypomnij hasło!


Zostań super graczem!

Gry w kategoriach:
gry inne (147)

Najwięcej punktów zgromadzili:


Najwyżej oceniane gry:


Reklama w serwisie

Zapraszamy do zapoznania się możliwością oraz formami reklamy w serwisie.
Witamy w serwisie z fantastycznymi grami i mnóstwem rozrywki!

U nas niesamowite darmowe gry flash, gry on line i mnóstwo rozrywki. Wszystkie dostępne gry za darmo, bez ograniczeń, specjalnie dla Was! To niesamowita dawka humoru, rozrywki oraz adrenaliny. Możesz oceniać nasze darmowe gry on line i zasugerować innym co jest warte uwagi. Zapraszamy do GRY!
Jeśli tworzysz gry flash, darmowe gry online lub jesteś zapalonym graczem - zapraszamy do współpracy. Odezwij się i opublikuj lub opisz swoje ulubione gry. Pokaż innym jakie gry lubisz.

Czy wiesz, że...
    Poker jest jedną z najbardziej popularnych gier karcianych na świecie. Zawiera w sobie wszystko: hazard, psychologię, analizę całej gry. Najbardziej znaną odmianą pokera jest Texas Holdem. Do pokera należą także inne odmiany: Omaha, 7-Card Stud i Draw Poker.

Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy!WySzukajka Gracza:
Wybierz dowolne kryterium wyszukiwania
Imię/Nick
Województwo:

Miejscowość:Nasi najnowsi super gracze:
Gracze online:
W tym momencie nie ma żadnych użytkowników online.


Gry dnia wprost na Twojego maila!


Dzisiejsza gra dnia:
graj w Aequilibrium Aequilibrium
Musisz wyeliminować wszystkie pomarańczowe elementy z ekranu, ale w taki sposób, aby zachować równowagę na zielonej pochylni.
ocena: 5,59/10
graj w Aequilibrium!
Chcesz otrzymywać informacje na temat gry dnia? Zapisz się!
Twoje imię lub nick:

Twój adres email:
Polecamy nasze darmowe gry:

Gry edukacyjne

Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się gry online, które najczęściej dostępne są za darmo i posiadają zróżnicowaną tematykę, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ponadto jest to pewien sposób spędzania wolnego czasu. Wśród licznych gier dostępnych na Internecie ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim gry edukacyjne. Bardzo często gry edukacyjne oferowane na Internecie stanowią skuteczną i szybką pomoc w nauce szczególnie dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Jednocześnie korzystanie z gier oprócz efektów sprawa również przyjemność, a więc jest rzeczywistym połączeniem pożytecznego z przyjemnym. Gry edukacyjne najczęściej są dzielone na podgrupy, wśród których znaleźć można na przykład gry z geografii, polskiego, angielskiego, matematyki, historii i wiele innych. Gry tego typu idealnie nadają się nie tylko bądź nie tyle do nauki materiału, ale przede wszystkim do jego powtórki. Mimo powszechnych wątpliwości stwierdzono już faktyczny pozytywny wpływ gier edukacyjnych na rozwój dzieci i młodzieży.

GRYwaMy.pl
| | |
Polecamy: profesjonalny hosting  |  tapety na komórkę     © 2006 - 2011 GRYwaMy.pl