WySzukajka GRY:

Wejście super gracza!
Twój e-mail:

Twoje hasło:

Przypomnij hasło!


Zostań super graczem!

Gry w kategoriach:
gry inne (147)

Najwięcej punktów zgromadzili:


Najwyżej oceniane gry:


Reklama w serwisie

Zapraszamy do zapoznania się możliwością oraz formami reklamy w serwisie.
Witamy w serwisie z fantastycznymi grami i mnóstwem rozrywki!

U nas niesamowite darmowe gry flash, gry on line i mnóstwo rozrywki. Wszystkie dostępne gry za darmo, bez ograniczeń, specjalnie dla Was! To niesamowita dawka humoru, rozrywki oraz adrenaliny. Możesz oceniać nasze darmowe gry on line i zasugerować innym co jest warte uwagi. Zapraszamy do GRY!
Jeśli tworzysz gry flash, darmowe gry online lub jesteś zapalonym graczem - zapraszamy do współpracy. Odezwij się i opublikuj lub opisz swoje ulubione gry. Pokaż innym jakie gry lubisz.

Czy wiesz, że...
    Poker jest jedną z najbardziej popularnych gier karcianych na świecie. Zawiera w sobie wszystko: hazard, psychologię, analizę całej gry. Najbardziej znaną odmianą pokera jest Texas Holdem. Do pokera należą także inne odmiany: Omaha, 7-Card Stud i Draw Poker.

Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy!WySzukajka Gracza:
Wybierz dowolne kryterium wyszukiwania
Imię/Nick
Województwo:

Miejscowość:Nasi najnowsi super gracze:
Gracze online:
W tym momencie nie ma żadnych użytkowników online.


Gry dnia wprost na Twojego maila!


Dzisiejsza gra dnia:
graj w Aequilibrium Aequilibrium
Musisz wyeliminować wszystkie pomarańczowe elementy z ekranu, ale w taki sposób, aby zachować równowagę na zielonej pochylni.
ocena: 5,59/10
graj w Aequilibrium!
Chcesz otrzymywać informacje na temat gry dnia? Zapisz się!
Twoje imię lub nick:

Twój adres email:
Polecamy nasze darmowe gry:

Gry śmieszne

Gry online posiadają w sobie wiele interesujących kategorii, dzięki którym można sprecyzować to, w co ma się akurat w danym momencie zagrać. Dodatkowo istnieje możliwość zbadania, która kategoria cieszy się największym zainteresowaniem i którą trzeba ciągle aktualizować, dodając nowe gry. Wśród owych kategorii znaleźć można chociażby gry śmieszne. Gry śmieszne posiadają w swojej strukturze ogromną wprost dawkę humoru, czasami trochę grubiańskiego, ale przecież wszystko musi być dostosowane do szerokiej gamy odbiorców, a więc graczy. Czasami fabuła tego typu gier wydaje się w ogóle bezsensowna, ale właśnie o to chodzi w grach śmiesznych, aby ów bezsens bawił do rozpuku i trzymał ciągle przy danej grze i całej kategorii. Jest to wprost idealne rozwiązanie na pochmurny dzień bądź objawy depresji. Gry tego typu najczęściej oglądane są wśród dzieci w wieku gimnazjalnym, ale ostatnio rośnie zainteresowanie nimi również wśród młodzieży licealnej i starszej. Gry śmieszne należą do dynamicznie rozwijającej się kategorii gier online.

GRYwaMy.pl
| | |
Polecamy: profesjonalny hosting  |  tapety na komórkę     © 2006 - 2011 GRYwaMy.pl