WySzukajka GRY:

Wejście super gracza!
Twój e-mail:

Twoje hasło:

Przypomnij hasło!


Zostań super graczem!

Gry w kategoriach:
gry inne (147)

Najwięcej punktów zgromadzili:


Najwyżej oceniane gry:

Agatha Christie: And Then There Were None
Napisał: Admin (2009-10-26 12:51:16)
gry
gry 
rodzaj: przygodowa
premiera Świat: 2008-02-08
premiera Polska: 0000-00-00
AGATHA CHRISTIE: AND THEN THERE WERE NONE (I NIE BYŁO JUŻ NIKOGO) To kolejna gra kryminalno-przygodowa. Oparta została na podstawie jednego z dzieł tytułowej angielskiej pisarki Agathy Christie. Gra ta opowiada o grupie osób, która została zaproszona na wyspę bogatego ekscentryka(N. N. Owena), gdyby nie fakt iż na wyspie zaczynają ginąć nowo przybyli goście, a mordercą jest ktoś z przybyłych nie było by w tym nic dziwnego. Gra ta wymaga od nas dużej dozy skupienia, czasu, cierpliwości i logiki. Grając w Agatha Christie „I Nie Było Już Nikogo” wcielamy się w postać przewodnika (Patricka Narracotta), który przywiózł grupę 10 ludzi na wyspę.

Naszym zadaniem jak można się domyślić jest rozwikłanie zagadki i zdemaskowanie seryjnego mordercy. Nie bedzie to jednak takie proste. Fabuła gra jest zgodna z treścią książki Agathy Christie. Ogromnym plusem tego produktu jest urozmaicony tryb gry. W zależności, jakie zgromadzimy informacje tak potoczy się akcja i tak zakończy się rozgrywka. Gra posiada bardzo rozbudowany tryb detektywistyczny, który odróżnia tą grę od innych. Co do grafiki w tej produkcji oraz samej gry nie można się przyczepić. Jest ona dopracowana. Muzyka jest bardzo spokojna, idealna do opisania nieco nierealnego świata gry. Również głosy aktorów brzmią wiarygodnie i stylowo oddają ducha epoki. Podsumowując jest to dobra pozycja, dla lubiących dreszczyk emocji i łamigłówki. Nie będziecie się nudzić przez wiele godzin.
gry
gry
gry
gry
gry
« powrótGry do pobrania specjalnie dla Ciebie:

Breach 2
Gra taktyczna.

pobrań: 617       pobierz >>

 
Cover Action
Jesteś tajnym agentem, Twoim zadaniem jest eliminacja zagrożenia. Możesz to robić na dowolony sposób, szpiegować, zakładać podsłuchy itp.

pobrań: 1750       pobierz >>

 
Baldies
Strategia przypominająca nieco grę Settlers. Wcielasz się w przywódce plemienia zarządzającego swymi wiernymi poddanymi pracującymi dla Ciebie oraz oddającymi za Ciebie życie.

pobrań: 1296       pobierz >>

 
Apollo18: Mission to Moon
Zasiądź w centrum kontroli lotów i pokieruj misją statku Apollo 18 na Księżyc. Los załogi jest w Twoich rękach. Powodzenia!

pobrań: 1361       pobierz >>

 
An American Tail: Fievel Goes West
Przygody przesympatycznej myszy oparte o film dla dzieci. Mnóstwo zagadek i zaskakujących wydarzeń, w których będziesz uczestniczyć.

pobrań: 1341       pobierz >>

 
Captain Blood
Twoim zadaniem jest zasiedlenie kosmosu

pobrań: 934       pobierz >>

 
Capture the Flag
Naszym zadaniem jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej

pobrań: 955       pobierz >>

 
Waterloo
Napoleno przegrał po Waterloo, może ty będziesz lepszy??

pobrań: 795       pobierz >>

 
Caesar
Masz za zadanie wybudować i utrzymać miasto w Cesarstwie Rzymskim

pobrań: 2775       pobierz >>

 
Battle Isle 2
Dosyć ciekawa Gra strategiczna.

pobrań: 881       pobierz >>

 
| | |
Polecamy: profesjonalny hosting  |  tapety na komórkę     © 2006 - 2011 GRYwaMy.pl